Sık Sorulan Sorular

1. Soru : Ürün bilgileri içinde Nonwoven kelimesi çok geçiyor bu kelimenin anlamı nedir ?

Cevap : Nonwoven Dokuma ve örme olmayan özel kullanımlar için imal edilen ve kullanım süresine göre maliyeti çok düşük olan teknik tekstil ürünüdür. Bu ürün sıvı çekici, sıvı itici, esnek, sağlam, yumuşak, gergin, yanmayı geciktirici, filtre edici ve anti bakteriyel özelliklere sahip olabilmektedir.

2. Soru : Ürünlerinizin tanımlarında 30gr. 40gr. 50gr. gibi ifadeler geçmektedir. Bu gramajlar neyi anlatmaktadır.

Cevap : Kullanmakta olduğumuz kumaşın kalitesi sağlamlığı kalınlığına ( m2 ağırlığına ) göre değer kazanmaktadır.
Bu nedenle ürünlerin kumaşının hangi gramajda olduğu belirtmek için 30gr/m2, 40gr/m2, 50gr/m2 ve 70gr/m2 kumaştan üretildiği belirtilmektedir.
Müşterilerimiz tek kullanımlık önlük ve tulumu hangi amaçlı kullanmak istiyorsa kendilerine uyun gramajda olan ürünü almaktadır.
Örnegin: 20gr/m2 ince kumaştır yani tül gibidir ve en ekonomik gramajdır.30gr/m2 biraz daha kumaştır 40gr/m2 biraz daha kalın normal kumaştır. 50gr/m2 kalın ve sağlam kumaştır. 70gr/m2 süper kalın dayanıklı kumaştır.
Firmamız bu alanda Türkiye de ilk üretici olup ayrıca bu kadar bol seçenekli üretim yapan tek firmadır.

3. Soru : Sipariş verdiğimizde ürünler ne zaman elimizde olur.

Cevap : Firmamız stoklu çalışmakta olup sitemizde bulanan ürünler nerdeyse tamamı mevcuttur. Gün içinde saat 15.00 e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Güneydoğu, Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz merkez bölgelerine en geç 2-3 gün içinde teslim olmaktadır.

Diğer kargo firmaları ile anlaşmalı müşterilerimizin 14:00'a kadar verilen siparişleri gün içersinde kargo firmalarına teslim edilmektedir.

4. Soru : Ürünlerin kargo ücreti kim tarafından ödenir ve 1 koli kargo ücreti ne kadardır.

Cevap : Ürünlerin kargo ücreti alıcı tarafından ödenir. Alıcının anlaşmalı kargocusu var ise onunla gönderilir. Şayet anlaşmalı olduğu bir kargocusu yok ise Firmamızın Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu Yurtiçi kargo firması ile koli ebadı (40*60*40=32 desi) karşı ödemeli gönderir.